Volkswagen T-Roc
1.5 TSI Style 1e Eigenaar|Navi|Clima|Adap cruise|Camera|PDC V+A|Carplay|N.A.P|APK tot 03-2028
Direct kopen, basisprijs: € 17.499,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.499,-
LEASEPRIJS: € 288,41 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.499,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Roc |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI Style 1e Eigenaar|Navi|Clima|Adap cruise|Camera|PDC V+A|Carplay|N.A.P|APK tot 03-2028 |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 21 maart 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 146.425 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 288,41 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.499,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-680-LG |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.250 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.860 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Velgen 'Kulmbach', 17 inch lichtmetaal
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakreling zwart
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- warmtewerende voorruit
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- Mobiele online diensten (Car-Net): 'App-Connect' smartphone-integratie
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Radio- en multimediasysteem 'Composition Media'
- Spraakbediening
- Interieur & Comfort
- Airconditioning, automatisch (Climatronic)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera (Rear View)
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief
- Diefstalalarm
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- Achteruitrijcamera
- Adaptieve cruise control
- Apple Carplay/Android Auto
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Executive pakket
- Lichtmetalen Velgen
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Parkeer Sensoren Achter
- Parkeer Sensoren Voor
- RDW-leges
- Spiegelpakket
- start/stop systeem